۰۲۱-۲۲۰۶۹۲۴۲
info@mftict.com

MTCNA

کلاس آموزشی میکروتیک MTCNA ویژه کارشناسان IT و علاقمندان شبکه است. در این دوره فراگیران با انواع تجهیزات میکروتیک (اعم از روترها و سویچ ها و اکسس پوینتها وایرلس) شرکت میکروتیک از نزدیک آشنا شده ، تنظیمات اولیه سیستم عامل RouterOS را آموزش دیده و در ادامه مباحث Bridging , Routing , NAT , Firewall , QoS , Wireless , ... را بر اساس سر فصلهای بین المللی که شامل ۹ ماژول آموزشی است آموزش میبینند.

به کلیه فراگیران لایسنس سطح ۴ سیستم عامل روترهای میکروتیک بطور رایگان ارائه خواهد شد.
در پایان دوره پس از شرکت در آزمون بین المللی فراگیران مدرک رسمی و بین المللی شرکت میکروتیک را دریافت خواهند که اعتبار آن سه ساله است کلیه کارآموزان در صورت درخواست مدرک دو زبانه مجتمع فنی تهران را که فاقد تاریخ انقضاء هست بدون هزینه اضافه دریافت خواهد کرد.
این کلاس در لابراتوار تخصصی و مجهز مجتمع فنی تهران شعبه مرکزی همراه با طیف گسترده از روترها و سویچها و اکسس پوینتها شرکت میکروتیک برگزار میشود. لازم به ذکر است در این دوره هر دانشجو یک روتر میکروتیک را برای پیاده سازی سناریوها در اختیار خواهد داشت

شرکت میکروتیک این دوره را برای آشنایی اولیه با تجهیزات روترها و سویچ ها و اکسس پوینت های میکروتیک و قابلیتهای آنها طراحی کرده است که توسط مدرس رسمی شرکت میکروتیک در ایران برگزار شده و کلیه دانشپذیران با تجهیزات واقعی میکروتیک حین کلاس کار خواهند کرد.

پایان دوره آزمون بین المللی شرکت میکروتیک توسط مدرس رسمی برگزار شده و کلیه کسانی که حد نصاب قبولی را دریافت کنند مدرک بین المللی MTCNA شرکت میکروتیک را دریافت خواهند کرد.

براساس قوانین شرکت میکروتیک آزمون بین المللی دوره MTCNA دارای ۲۵ سوال میباشد که بصورت تستی طراحی شده است ، زمان این آزمون ۶۰ دقیقه و حداقل نمره قبولی آن ۶۰ میباشد. در صورتی که پایان آزمون نمره بین ۵۰ تا ۶۰ باشد شرکت میکروتیک برای یکبار شانس آزمون مجدد یا Second chance را به فراکیر میدهد.  در صورتی که نمره نهایی زیر ۵۰ باشد الزاما فراگیر باید در دوره مجددا شرکت نماید.

۷۰۰,۰۰۰ تومان
۲۶ ساعت
تاریخ شروع
روز و ساعت
تخفیف
پیش ثبت نام
ثبت نام