۰۲۱-۲۲۰۶۹۲۴۲
info@mftict.com

آموزش برنامه نویسی اندروید | Android Pack

برنامه نویسی، کاری دوست داشتنی و البته درآمدزا است ، در این میان برنامه نویسی برای سیستم عامل اندروید به دلیل پرکاربرد بودن آن و عمومی شدن استفاده از ابزارها و نرم افزارهای گوشی های تلفن همراه و از جمله اندروید، این موضوع در برنامه نویسی اندروید بیشتر و قابل لمس تر می باشد.

برنامه نویسی اندروید ، دشوار نیست و با شرکت در یک دوره آموزشی منسجم و یک پارچه که به صورت کارشناسی شده و از ابتدا تعریف شده است تا  شما را از نقطه شروع به یک برنامه نویس حرفه ای مبدل کند ، می تواند طی کردن این راه را برای شما لذت بخش تر و از طرفی کوتاه و سریعتر نماید.

مجتمع فنی تهران با استفاده از کارشناسان خبره و با تجربه خود توانسته است بهترین سرفصل اموزشی اندروید را به همراه آموزش پیش نیاز برنامه نویسی جاوا به علاقه مندان ارائه دهد . در این سرفصل ها که در بخش سرفصل دروه قابل مشاهده می باشد ، تمامی نیاز های برنامه نویسی سنجیده شده و در طول دوره به شما آموزش داده خواهد شد .

دوره های برنامه نویسی موبایل به دلیل منطبق بودن با نیاز بازار کار و عملی بودن ، بسیار کاربردی تدریس شده و هر جلسه از کلاس به صورت درس و تمرین پروژه عملی پیش خواهد رفت ، این روش همزمان هم مباحث تئوری را به شما منتقل می کند و هم به صورت کاملا عملی و پروژه محور ، شما را با مراحل انجام کار و برنامه نویسی تجاری آشنا می نماید.

امید است در کنار شما دوستان در مجتمع فنی تهران ، دپارتمان ict بهترین نتایج را بدست اورده و آینده ای در مسیر روشنایی را برای شما رقم بزنیم .

۱,۲۱۵,۰۰۰ تومان
۷۰ ساعت
++c
تاریخ شروع
روز و ساعت
تخفیف
پیش ثبت نام
ثبت نام
۱۳۹۸/۰۹/۱۴
پنجشنبه۹:۰۰-۱۴:۰۰
۰ تومان